Blueberry fruit, producer

Jagodowa Polana - plantacje borówki

Jesteśmy producentem owoców borówki z centralnej Polski.  Nasze gospodarstwo położone jest na południe od Warszawy, w powiecie białobrzeskim. Składa się z 3 plantacji - Daltrozów, Paulin i Lipskie Budy o łącznej powierzchni 20 ha, prowadzone jest zgodnie z wytycznymi Integrowanej Produkcji i standardzie GlobalGAP.Uprawą borówek zajmujemy się od 2012 roku. Zdając sobie sprawę z rosnących wymagań rynku, ciągle poszerzamy swoją wiedzę, uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniach o tematyce borówkowej. Gwarantujemy wysoką jakość, jednolite i powtarzalne partie owoców.

Producent owoców borówki - oferta

 

blueberry fruit, producer, farm

Nasze plantacje są młode, zakładane z materiału rozmnażanego metodą in-vitro, na terenach gdzie w sąsiedztwie nie ma plantacji borówkowych. Część roślin rośnie pod siatkami przeciw gradowymi, które chronią nie tylko przed gradem, ale również przed palącym słońcem i wiatrem.
Owoce bezpośrednio po zbiorze są przewożone do chłodni, dopiero potem są sortowane i pakowane według zamówienia, staramy się aby owoce po zerwaniu w ciągu 2 godzin były schłodzone, a w ciągu 2-3 dni wyjechały do odbiorcy. Jest to podstawowy warunek gwarantujący dobrą kondycję na półce tzw.self-life.
Przyjmujemy zamówienia na paletowe ilości z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Zapraszamy do współpracy.

Jagodowa Polana


Joanna i Paweł Kret, Daltrozów 7, 26-803 Promna, Polska


joanna @ blue-berry.pl +48 662 060 379


pawel @ blue-berry.pl +48 600 601 077